InterZoo

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāpēc mēs esam labākie

Suņu un kaķu mīļiem – īpašniekiem, kuri atbildīgi izvēlas ēdienu savam Mīlulim.Tiem, kuri vēlas, lai viņu Mīluļi būtu veseli un aktīvi! Tiem, kuri vēlas būt pārliecināti, ka Mīlulis saņems 100% naturālu, barojošu un sabalansētu ēdienu!

Pastāvīgas konsultācijas izvēloties barību tieši Jūsu sunim vai kaķim. Atbildēsim uz visiem Jūsu jautājumiem par ALPHA SPIRIT produkta klāstu.

Kvalitāte ir vissvarīgākā prioritāte. Mēs nepārdodam produktus, kas neatbilst mūsu kritērijiem, pat ja tas ļaus nopelnīt vairāk. Nekvalitatīvi izstrādāta, lēta pārtika, kas ir potenciāli apšaubāma pēc sastāva.

Reklamētās, premium un super-premium klases barība, kuras tiek reklamētas katru dienu, bet kvalitāte un sastāvs neatbilst  *VIP* nosaukumam.

Piedāvājot jūsu Milulim TIKAI kvalitatīvu produktu no ALPHA SPIRIT, mēs uzstādam augstus standartus un vēlamies, lai pārdevēji un ražotāji to ievērotu. Mēs sapņojam, ka lielākā daļa pircēju, pārdevēju un ražotāju apzināti pievērsīsies dzīvnieku ēdināšanas un turēšanas jautājumiem un par tirgus prioritāti kļūs kvalitāte, nevis tiekšanās pēc lētuma.

Pievienojies InterZoo komandai, ja dalāties mūsu vēlmēs un sapņos!

ALPHA SPIRIT kvalitātes garantija

Pagatavošanas process – lēngatavošana vakuumā, zemā temperatūrā, kurā pielietojams aukstās macerācijas, iepriekšējas sagremošanas un dehidratācijas tehnika, iegūstot produktus ar izcilu garšu, kas ražoti pašu sulā!

Pagatavošanas procesā netiek bojāta šķiedru mikrostruktūra, gaļa saglabā sulīgumu, kas pozitīvi ietekmē olbaltumvielu aktivāciju gatavošanas laikā, saglabā vitamīnus un atklāj savu garšu!

Šis process ir līdzīgs 💯ēdiena pagatavošanai, kas notiek mājās💯 Tas garantē, ka produktam ir augsta uzturvērtība, tiek saglabāti visi to vitamīni un līdz ar to tas ir veselīgāks mājdzīvniekam!

Ēdiens ražošanas procesā ir stingri kontrolēts, lai garantētu gala produkta kvalitāti, jo tiek izmantota vismodernākā ražošanas tehnoloģija, kas nepakļauj produktu augstām temperatūrām un neizmanto tehnoloģiskos palīglīdzekļus.

Analītiskie komponenti – ēdiena sastāvs %. Visi analītiskie komponenti ir dabiski un nāk no svaigi izmantotām izejvielām.
Visi tauki nāk no dabīgiem gaļas un zivju avotiem. Tie nav mākslīgi pievienoti!

Hipoalerģiska pilnvērtīga un inovatīva barība suņiem un kaķiem visos dzīves posmos!

✅Bez graudaugiem un gaļas miltiem
✅Bez glutēna un lipekļa

✅Bez mākslīgās garšas un piedevas

✅Tas NAV izgatavots, izmantojot ekstrūzijas metodes
✅Visi tauki nāk no dabīgiem gaļas un zivju avotiem
✅Ražots Spānijā, izmantojot dabiskas un svaigas cilvēku pārtikas (Human Grade) kategorijas sastāvdaļas

Jautājumi un atbildes

Apēdot olbaltumvielas saturošu ēdienu, tās tiek sašķeltas atsevišķās aminoskābēs, kuras tālāk organismā tiek komplektētas un kombinētas, lai izveidotu jaunas – ķermeņa olbaltumvielas, atkarībā no organisma vajadzībām. Ja trūkst kādas no neaizstājamajām aminoskābēm, arī citu olbaltumvielu veidošanās (sintēze) var būt traucēta

Olbaltumvielas veido praktiski visu organismā – asinis, audus (muskuļus), orgānus, kaulus, enzīmus, hormonus utt. – tie visi sastāv no olbaltumvielām.

Kā jau minēts olbaltumvielas sastāv no atsevišķām aminoskābēm, kas ir būtiski – daļa no tām ir neaizstājamas, tas nozīmē, ka tās jāuzņem ar uzturu. Būtībā ķermenis ir viena liela olbaltumviela

Vitamīni ir organiski savienojumi, kuri nepieciešami organisma normālai funkcionēšanai. Vitamīnus organisms nespēj veidot, līdz ar to tie ir jāuzņem ar uzturu. Vitamīni organismā netiek izmantoti kā enerģētiskais materiāls, tas ir nepieciešams vielmaiņas bioķīmiskajos procesos

JĀ! Tajā ir ideāla līdzsvara, uztura, kvalitātes un garšas kombinācija. 100% zināma produktu izcelsme un līdz ar to analītiskais sāstavs ir pilnīgi garantēts!

Sabalansēts, veselīgs un daudzveidīgs Alpha Spirit ēdiens pilnībā nodrošina veselu organismu ar tam nepieciešamajām olbaltumvielām un vitamīniem

It’s true that most existing pet food options contain the right balance vitamins and nutrients for a dog to survive — but we believe there’s a big difference between surviving and thriving.

It’s true that most existing pet food options contain the right balance vitamins and nutrients for a dog to survive — but we believe there’s a big difference between surviving and thriving.

Satura kopēšana ir aizliegta!

Iepirkumu grozs aizvērt