Oleum Canis B.A.R.F Oil: tests un pieredze

Oleum Canis BARF eļļa ir labāko eļļu maisījums, kas sastāv no kaņepju eļļas, linsēklu eļļas, argana eļļas, mežrozīšu sēklu eļļas, melno ķimeņu eļļas un granātābolu sēklu eļļas. Papildus šai vērtīgajai B.A.R.F eļļai Jūs varat iegādāties arī melno ķimeņu eļļu, naktssveces eļļu un laša eļļu no tā paša ražotāja. Bet cik labs patiesībā ir šķietamais brīnumlīdzeklis? Mēs rūpīgi apskatījām Oleum Canis BARF eļļas testu.

Oleum Canis B.A.R.F Oil: sastāvs un sastāvdaļas

Oleum Canis BARF eļļas tests parāda, ka šī papildbarība ir veselīgs un atdzīvinošs dažādu eļļu maisījums suņiem/kaķiem. BARF eļļa sastāv no unikālas kaņepju eļļas, linsēklu eļļas, argana eļļas, mežrozīšu sēklu eļļas, melno ķimeņu eļļas un granātābolu sēklu eļļas kombinācijas. Oleum Canis BARF eļļas testā tika noteikts, ka eļļa sastāv no dažādām eļļu proporcijām. Tieši 40% kaņepju eļļa, 30% linsēklu eļļa, 10% argana eļļa, 10% granātābolu sēklu eļļa, 5% mežrozīšu sēklu eļļa un 5% melno ķimeņu eļļa veido sastāvu. Kā norāda ražotājs, BARF eļļa nesatur nekādas citas piedevas.

Oleum Canis BARF eļļas tests: kuriem dzīvniekiem piemērots?

Pirmkārt un galvenokārt Oleum Canis BARF eļļa ir piemērota visu šķirņu, izmēru un vecuma suņiem/kaķiem. Viena no visu laiku daudzpusīgākajām BARF eļļām. Un ne tikai sastāva ziņā.

Oleum Canis BARF OIL barošanas daudzums

Sajauciet BARF eļļu sava četrkājainā drauga ikdienas BARF dienas ēdienkartē un ievērojiet šādus barošanas ieteikumus!

1 tējkarote atbilst aptuveni 5 ml

Mazi suņi/kaķi līdz 10 kg – 1 tējkarote dienā

                                                        1/2  tējkarote dienā kaķiem

Vidēji suņi līdz 25 kg – 3 tējkarotes dienā

Lieli suņi līdz 45 kg – 4 tējkarotes dienā

Milzīgi suņi virs 45 kg – 5 tējkarotes dienā

SECINĀJUMS

Ar Oleum Canis BARF eļļu Jūs savam četrkājainajam draugam piešķirat atdzīvinošu dažādu augstas kvalitātes eļļu maisījumu. Eļļa ir bagāta ar polinepiesātinātajām taukskābēm, kuras dzīvnieka organisms nespēj saražot pats. Tas satur arī vitamīnus, minerālvielas un sekundārās augu vielas.

Materiāls paņemts un pārtulkots automātiski:

Oleum Canis BARF ÖL: Test & Erfahrungen